Partneri
























Zoznam (zatiaľ) prihlásených súťažiacich

51. majstrovstvá Slovenska v plachtení
Partizánske, 28. mája - 8. júna 2008


Č.  Pilot/posádka   Aeroklub   Typ vetroňa   Pozn. zn.   Štart. zn.   Trieda 
1.Maroš DivokSpišská Nová VesVentus 2cxTOM-73747Dkombinovaná
2.Tibor NogaSGC MartinStandard Cirrus 75OM-7472LXklubová
3.Roman DobiašSGC MartinStd. CirrusOM-7515VXklubová
4.Ján DivokSpišská Nová VesDiscus CSOM-03713Dkombinovaná
5.Jozef Horňák
Radoslav Horňák
SNA Letecká škola
SNA Letecká škola
DuoDiscus xTOM 1991?kombinovaná
6.Rastislav KrakPopradVSO-10OM-4507M2klubová
7.Drahoš SitárPrievidzaVentus CD-5231DSkombinovaná
8.Juraj SidorHolíčVSO-10OM-3501K9klubová
9.Ján OndruškaNitraNimbus 2OM-4400MFkombinovaná
10.Andrej SedlákNitraPegase c101aOM-1100101kombinovaná
11.Tibor FratrikSGC MartinLS8OM-0818FXkombinovaná
12.Branik JesenskýSGC MartinVentus 2cxTOM-1802CXkombinovaná
13.Karol BenedikovičAirSympatiaStd. CirrusOM-2000AMklubová
14.František SobekPrešovStd. CirrusOM-1176MJklubová
15.Pavol KleinNitraStd.Libelle H201 BOM-0201109klubová
16.Miloš ŤapušíkNitraVSO-10OM-650112klubová
17.Luděk SomolSGC MartinDiscusOM-0369ARkombinovaná
18.Peter ReiselPartizánskeVSO-10OM-2505H6klubová
19.Martin ŠnircNitraVSO-10OM-0505D5klubová
20.Peter JánoškaNitraStd. CirrusOM-220099klubová
21.Igor ZverkoNitraVSO-10OM-850680klubová
22.Janík KehérPrievidzaDiscus CSOM-1234DRkombinovaná
23.Roman KostelníkTrenčínVSO-10OM-5611D7klubová
24.Martin HarcekNitraVSO-10OM-2512G7klubová
25.Dávid DarnadyNitraklubová
26.Tomáš BobokPrievidzaASW-15OM-2400APklubová
27.Dominik JančikNitraLS 6OM-6600GIkombinovaná
28.Igor BerkoSpišská Nová VesStd. CirrusOM-4901SAklubová
29.Roman Petro
Tomáš Janík
Nitra
Nitra
DG-1000TOM-8800NITkombinovaná
30.Vladimír FoltínNitraLS-8sOM-8888SIkombinovaná
31.Ivan ZemanovičNitraDiscus 2cTOM-1234IZkombinovaná
32.Vojtech MatulaSuranyNimbus 2D-1202GDkombinovaná
33.Marek MikulaTrnavaASW-15OM-5177X1klubová
34.Zuzana HrnčírikováTrnavaCirrus VTCOM-2909Vklubová
35.Miroslav Puffler
Štefan Nagy
SGC Martin
SGC Martin
Duo DiscusOM-2020DXkombinovaná
36.Michał KutaLesznoJantar std.SP-3183AIklubová
37.Dušan ZubákPartizanskeVSO-10OM-851282klubová
38.Jozef SopirjakKošiceVSO-10OM-750142klubová
39.Miroslav ŤapuškaPrievidzaDISCUS 2cTOM-8118AEkombinovaná
40.Lubor KuvikAir sympatiaVentus 2cxtOM-4444LKkombinovaná
41.Ľubik JakubčákPopradDuoDiscus xtOM-6969LMkombinovaná
42.Tibor ArpášNitraASW-15D-2330NKklubová
43.Lukáš BenediktSenicaVSO-10OM-6511klubová
44.Jozef KožárMartinLS 1 f0M-8994MFklubová
45.Pavol ČernýSGC MartinHpH 304 SharkOK-0111IHkombinovaná
46.Marek PechanecAK KřižanovDuo Discus TOK-2345DDkombinovaná
47.Ján Zubák
Maroš Zubák
Partizánske
Partizánske
G-103D-5960TWklubová
48.Ján TichýPartizánskeVSO-10OM-5603M8klubová
49.Andrej ZelemSky ServiceCirrus Std. GOM-1358DCklubová
50.Miroslav StejskalPopradVSO-10OM-1503F4klubová
51.Ján KovalčíkBratislavaNimbus 2OM-5401BA1kombinovaná
52.Januard WojtakCzestochowaJantar STD-3SP-3687Jklubová
53.Piotr LigwińskiLodzJantar STD-3SP-3648DAklubová
54.ZBigniew GóreckiŁódźJantar Std 2SP-3701CHklubová
55. Jan KromkaPopradCirrusOM-7516YXklubová
56.Július VykysalýRužomberokStd. CirrusD-1075GAklubová
57.Viliam KubovčíkPopradDiscus2OM-2222DIkombinovaná
58.Ivan ŽiškaSpišská Nová VesLak-17at 18mOM-0717UPkombinovaná
59.Gabriela BelákováPrievidzaASW-20OM-3596EFkombinovaná
60.Juraj PenevPrešovCirrus std.OM-1176MJklubová
61.Marián Szabó ml.PartizánskeVSO-10OM-750946klubová
62.Wojciech KosBielsko BialaVentus CXtSP-????WKkombinovaná
© 2008 Maroš Szabó ml.
Generovanie stránky 0.11 sekund